Modern ve Güvenilir Tarım

FADO GÜVENCESİ İLE

Sera Çelik Konstürksiyon

Seranın ekonomik ömrünü belirleyen en önemli kalem konstrüksiyondur. FADO Modern Sera Sistemleri olarak ekonomik ömrü uzun , verimli , çevre ile barışık sistemler inşa ediyoruz. Konstrüksiyon tasarımı , yetiştirilmesi planlanan mahsule , iklimsel verilere , yatırım miktarına , alana göre değişmektedir.

Tasarım ve planlama sırasında konstrüksiyon statiği zorlu iklim koşullarında dayanacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu dayanım önemlidir çünkü sera işletmesinin tüm yatırımı bu konstrüksiyon altındadır. Firmamız uzman kadrosu sera çeliği seçimi konusunda hizmet vermektedir.

  • Topraksız Tarım Serası Konstrüksiyonu
  • Topraklı Tarım Serası Konstrüksiyonu
  • Çilek Serası Konstrüksiyonu
  • Muz Serası Konstrüksiyonu
  • Gül Serası Konstrüksiyonu
  • Fidelik Konstrüksiyonu

Sera çeliği , içerde yüksek nem ve korozyona maruz kalmaktadır. Koruyucu kaplama prosesleri çelik ömrü açısından oldukça önemlidir. Üretim boyunca kalınlık ve kaplama kontrol testlerinden başarıyla geçen çelikleri sizlerle buluşturuyoruz.

FADO Modern Sera Sistemleri olarak sera konstrüksiyon tedarik , montaj ve revizyon çalışmalarını yapmaktayız. Konstrüksiyon montajı uzmanlar tarafından , dikkatle gerçekleştirilmelidir. Tüm konstrüksiyon elemanları belli bir yük altında çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Montajın doğru yapılması , parçalara gereksiz yük binmemesi ve mekanik mukavemete etki etmesi sebebiyle uzmanlarca yapılmalıdır.

Günümüzde farklı tünel enlerinde bir çok sera çeşidi tasarımı yapmaktayız. Projenizin yapılmasını istediğiniz yer ve ürüne göre seçim konusunda yardımcı oluyoruz. Sera çelik konstrüksiyon fiyatı hakkında teklif almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.