FADO olarak faaliyetlerimizde konusunda uzman kadromuzla sizlere destek olmaya devam ediyoruz.Taleplerinizi alıyoruz ve alternatif yöntemlerle sizlere daha iyi bir çalışma formu oluşturuyoruz.Konusunda uzman kadromuzla daima sizinleyiz

SERA KURULUM

Uzman kadromuzla son teknolojiyi kullanarak en yüksek kalitede, en iyi ışıklanma ve havalandırma özelliklerine sahip bölge iklimine uygun teknolojik, modern cam ve pilastik seralar dizayn ediyoruz.

PROJELENDİRME

FADO, modern, yenilikçi ve profesyonel ekibi ile yatırımcılarına modern tarım teknolojilerini kullanarak en doğru projeleri üretmeyi temel ilke edinmiş dünya çapında ,anahtar teslimi seralar yapan bir grup şirketidir. FADO , gerçekleştirdiği tedarik ve projelendirmelerin hepsinde dünyadaki farklı bölgelerin standartları göz önüne alınarak uygun modellemeler uygulanmaktadır. Ürünlerimiz TSE , ISO , UNICERT , CE standartlarına uygunluk sağlamakla beraber talebe bağlı özel sertifikasyon süreçleri tarafımızca yönetilmektedir.

DANIŞMANLIK

FADO yetkili kadrosuyla tüm sezon yanınızda. Uzman kadromuzla mahsülünüzü bir kat daha arttırın

ORTA ASYA’DA DANIŞMANLIK

Türkiye’nin En Büyük Yerli Tohum Firması olan YÜKSEL TOHUM’un Orta Asya’da danışmanlığını yapmaktayız. Fado Export Dünyanın çeşitli yerlerinde proje çalışmaları yapmaya devam etmektedir.