Modern Tasarımlarımızla...

FADO – yenilikçi ve profesyonel ekibi ile yatırımcılarına modern tarım teknolojilerini kullanarak en doğru projeleri üretmeyi temel ilke edinmiş dünya çapında ,anahtar teslimi seralar yapan bir grup şirketidir.

FADO – gerçekleştirdiği tedarik ve projelendirmelerin hepsinde dünyadaki farklı bölgelerin standartları göz önüne alınarak uygun modellemeler uygulanmaktadır. Ürünlerimiz TSE, ISO, UNICERT, CE standartlarına uygunluk sağlamakla beraber talebe bağlı özel sertifikasyon süreçleri tarafımızca yönetilmektedir.

resized_eb11d-f3299d99sera2

Teknolojik Sistemler İle...

FADO , modern tekniklerin ve mühendisliğin bir bileşimi olarak sunduğu hizmetler yüksek performanslı , uzun ömürlü , bilimsel ve akılcı çözümler ile sunduğu anahtar teslim sera projeleriyle partnerlerine güven sağlamaktadır.

FADO– portföyündeki ürünlerin ve hizmetlerin tamamı geniş bir müşteri veri-tabanı analizi sonucu ve uygun modellemelerin seçilimiyle sizlere sunulur. Bu yeniliklerin ötesinde anahtar teslim sera projelerimizde EN 13031-1 Avrupa Standartları ile uyumlu olacak şekilde dizayn edilmektedir.

moder_greenhouse

Yüksel Tohumculuk Danışmanlığı

FADO, modern yetiştiricilikte tam entegre olmakla beraber Orta Asya’da Yüksel Tohumculuk’un danışmanlığını sürdürmektedir.